VICTORIA’S SECRET – RAPTURE BODY LOTION 236ML

1.540 ден

2 на залиха

Лосион за тело со килибарен пријатен мирис за жени.

2 на залиха

Шифра: 1434197 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Rapture од Victoria’s Secret е лосион за тело со килибарен пиантен мирис за жени. Спреј за тело во кој  главните ноти се цвет на портокал и цитрус, средните ноти се јасмин, бугарска роза и фрезија, додека основните ноти се килибар, хелиотроп, ванила и мошус.