VICTORIA’S SECRET – PURE SEDUCTION RADIANT BODY LOTION 236ML

1.450 ден

Нема на залиха

Лосион за тело со ароматичен овошен мирис за жени.

Нема на залиха

Шифра: 1434201 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Pure Seduction Radiant од Victoria’s Secret е лосион за тело со ароматичен овошен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Помело и Ананас.