VICTORIA’S SECRET – NEON LILY BODY LOTION 236ML

1.450 ден

1 на залиха

Лосион за тело со овошно цветен мирис за жени.

1 на залиха

Шифра: 1434193 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Neon Lily од Victoria’s Secret е лосион за тело со овошно цветен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Лилијан и Праска.