VICTORIA’S SECRET – FLOATING NEROLI BODY LOTION 236ML

1.450 ден

Нема на залиха

Лосион за тело со цветен мирис за жени.

Нема на залиха

Шифра: 1434192 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Floating Neroli од Victoria’s Secret е лосион за тело со цветен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Нероли, Водени ноти, Јасмин.