VICTORIA’S SECRET – BOMBSHELLS IN BLOOM SPRAY 250ML

1.540 ден

1 на залиха

Спреј за тело со цветен мирис за жени.

1 на залиха

Шифра: 1434204 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Victoria’s Secret Bombshells in Bloom од Victoria’s Secret е спреј за тело со цветен мирис за жени. Спреј со мирисни ноти на Црвено јаболко, Розова фрезија и Воден крин.