VICTORIA’S SECRET – PASSION FLOWERS SPRAY 250ML

1.450 ден

Нема на залиха

Спреј за тело за жени со цветен мирис.

Нема на залиха

Шифра: 1434164 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Passion Flowers од Victoria’s Secret е спреј за тело со цветен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Божур.