VICTORIA’S SECRET – SILVER OF SUN SPRAY 250ML

1.450 ден

1 на залиха

Спреј за тело со цветен мирис за жени.

1 на залиха

Шифра: 1434174 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Sliver Of Sun од Victoria’s Secret е спреј за тело со цветен мирис за жени. Ова е нов мирис со мрисни ноти на Кокос и Бергамот.