VICTORIA’S SECRET – SPRING POPPIES SPRAY 250ML

1.450 ден

Нема на залиха

Спреј за тело со цветен зелен мирис за жени

Нема на залиха

Шифра: 1434178 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Spring Poppies од Victoria’s Secret е спреј за тело со цветен зелен мирис за жени. Ова е нов мирис со  мирисни ноти на булка и виолетов Лилијан.