VICTORIA’S SECRET – FORBIDDEN ROSE SPRAY 250ML

1.450 ден

Нема на залиха

Спреј за тело со цветен мирис за жени.

Нема на залиха

Шифра: 1434182 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Forbidden Rose од Victoria’s secret е спреј за тело со цветен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Црна роза и Мошус.