VICTORIA’S SECRET – FORBIDDEN ROSE BODY LOTION 236ML

1.050 ден

1 на залиха

Лосион за тело со цветен мирис за жени.

1 на залиха

Шифра: 1433161 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Forbidden Rose од Victoria’s secret е лосион за тело со цветен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Црна роза и Мошус.