VICTORIA’S SECRET – HARVEST MOON GAZE SPRAY 250ML

1.450 ден

Нема на залиха

Спреј за тело со цветен мирис за жени.

Нема на залиха

Шифра: 1434159 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Harvest Moon Gaze од Victoria’s Secret е спреј за тело со цветен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на секвоја и лаванда.