VICTORIA’S SECRET – LOST IN A DAYDREAM SPRAY 250ML

1.450 ден

Нема на залиха

Спреј за тело со цветен и овошен мирис за жени.

Нема на залиха

Шифра: 1434158 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Lost In A Daydream од Victoria’s Secret е спреј за тело со цветен и овошен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Јаболко и Лешник.