VICTORIA’S SECRET – PATCHOULI ROSE SPRAY 250ML

1.450 ден

Нема на залиха

Спреј за тело со цветен овошен мирис за жени.

Нема на залиха

Шифра: 1434179 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Patchouli Rose од Victoria’s Secret е спреј за тело со цветен овошен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Пачули и Роза.