VICTORIA’S SECRET – WILD PRIMROSE SPRAY 250ML

1.450 ден

1 на залиха

Спреј за тело со цветен мирис за жени.

1 на залиха

Шифра: 1434175 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Wild Primrose од Victoria’s Secret е спреј за тело со цветен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Гарденија и Јаглика.