VICTORIA’S SECRET – ORCHID SANTAL SPRAY 250ML

1.450 ден

Нема на залиха

Спреј за тело со цветен мирис за жени.

Нема на залиха

Шифра: 1434172 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Orchid Santal од Victoria’s Secret е спреј за тело со цветен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Орхидеја и Сандалово дрво.