VICTORIA’S SECRET – VELVET PETALS CRYSTAL SPRAY 250ML

1.420 ден

1 на залиха

Спреј за тело со цветен мирис за жени.

1 на залиха

Шифра: 1434153 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Velvet Petals од Victoria’s Secret е спреј за тело со цветен мирис за жени. Спреј за тело во кој основните ноти се цветни ноти и Пралина.