VICTORIA’S SECRET – NEON LILY SPRAY 250ML

1.450 ден

Нема на залиха

Спреј за тело со овошно цветен мирис за жени.

Нема на залиха

Шифра: 1434169 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Neon Lily од Victoria’s Secret е спреј за тело со овошно цветен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Лилијан и Праска.