VICTORIA’S SECRET – GOLDEN SANDS SPRAY 250ML

1.450 ден

Нема на залиха

Спреј за тело со ароматичен парфем за жени.

Нема на залиха

Шифра: 1434161 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Golden Sands од Victoria’s Secret е спреј за тело со ароматичен парфем за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Амбер, Сол и чистиот планински воздух.