VICTORIA’S SECRET – RAPTURE SPRAY 250ML

1.540 ден

Нема на залиха

Спреј за тело со килибарен пиантен мирис за жени.

Нема на залиха

Шифра: 1434150 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Rapture од Victoria’s Secret е спреј за тело со килибарен пиантен мирис за жени. Спреј за тело во кој  главните ноти се цвет на портокал и цитрус, средните ноти се јасмин, бугарска роза и фрезија, додека основните ноти се килибар, хелиотроп, ванила и мошус.