VICTORIA’S SECRET – VIOLET LILY SPRAY 250ML

1.450 ден

Нема на залиха

Спреј за тело со цветен мирис за жени.

Нема на залиха

Шифра: 1434162 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Violet Lily од Victoria’s Secret е спреј за тело со цветен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на виолетов и бел Лилијан.