VICTORIA’S SECRET – JASMINE CASSIS SPRAY 250ML

1.450 ден

Нема на залиха

Спреј за тело со цветен овошен мирис за жени.

Нема на залиха

Шифра: 1434163 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Jasmine Cassis од Victoria’s Secret е спреј за тело со цветен овошен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Касис и Јасмин.