VICTORIA’S SECRET – LOVE SPELL CRYSTAL 250ML

1.450 ден

Нема на залиха

Спреј за тело за жени со цветен и овошен мирис за жени.

Нема на залиха

Шифра: 1434152 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Love Spell од Victoria’s Secret е спреј за тело со цветен овошен мирис за жени. Спреј за тело со мирнисни ноти на: овошје – праска, цвет од цреша и црвено јаболко; средните или цветни ноти се јоргованот, јасмин и крин на долината, а основните ноти се тамаринд, мошус и бело дрво.