4U RESPIRATOL FLASTERI X 5

375 ден

7 на залиха

Содржи етерични масла од еукалиптус, нане и лаванда.

7 на залиха

Шифра: 1428798 Категории: ,

Опис

Содржи етерични масла од еукалиптус, нане и лаванда. Делуваат така што ослободуваат природни компоненти на лаванда, нане и еукалиптус кои се смирувачки и комфорни за добар сон. Може да се користат кај деца постари од 2 години, се закачуваат на облека или на креветчето.