ALLGA SAN MOBIL GEL 100ML

290 ден

5 на залиха

Мобил гел за мсажа. 

5 на залиха

Шифра: 983414 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Мобил гел за мсажа. 

Содржи етерично масло од Алгојски планински бор, витамин Е, камфор, ментол, екстракт од арника. Помага за ублажување на мускулна болка и ја опушта напнатата мускулатура на вратот, грбот и нозете. Се нанесува на болните места после напорен работен ден или спортување.