PROPOLAID SPRAY – PROPOLGOLA ЗА ГРЛО

320 ден

8 на залиха

Спреј за грло и уста на база на екстракт од прополис во безалкохолен раствор, со есенцијално масло од мента.

8 на залиха

Шифра: 988085 Категории: ,

Опис

Спреј за грло и уста на база на екстракт од прополис во безалкохолен раствор, со есенцијално масло од мента. Препорачана дневна доза за возрасни и деца над 7 години е 4 апликации на ден директно во усната шуплина.