PROBOTALIFE OREGANO SPRAY ЗА ГРЛО

260 ден

3 на залиха

Спреј на база на дестилат од диво оригано. 

3 на залиха

Шифра: 1423837 Категории: ,

Опис

Спреј на база на дестилат од диво оригано. Наменет за прскање во усната шуплина јазикот и непцата при воспаление и болки во грлото. Карвакролот кој го содржи дава силен антимикробен ефект. Препорачана дневна доза е 3 апликации директно во усната шуплина.