APTAMIL COMFORT 1 400GR

770 ден

2 на залиха

За диететско регулирање на колики и опстипација.

2 на залиха

Шифра: 1431755 Категории: , Ознака:

Опис

За диететско регулирање на колики и опстипација.

Наменето за употреба од раѓање – 6 месеци. Содржи, Бета палмитат, ГОС/ФОС, делумно хидролизиран протеин на сурутка.