AVENT ANTI-COLIC 125ml SCF810/14

450 ден

Нема на залиха

Пластично шише со силиконска цуцла со најмал проток, за над 0+ месеци.

Нема на залиха

Шифра: 1427862 Категории: , Ознака:

Опис

Пластично шише со силиконска цуцла со најмал проток, за над 0+ месеци.

Anti-colic шише со специјален Air free вентил дизајниран да редуцира голтање на воздух од страна на бебето а со тоа и појава на стомачни колики.