AVENT ANTI-COLIC 260ML SCF821/11

598 ден

Пластично шише со силиконска цуцла со најмал проток, за над 1+ месеци.

Шифра: 1430228 Категории: , Ознака:

Опис

Пластично шише со силиконска цуцла со најмал проток, за над 1+ месеци.

Дезен: Жирафа

Anti-colic шише со специјален Air free вентил дизајниран да редуцира голтање на воздух од страна на бебето а со тоа и појава на стомачни колики.