AVENT ANTI-COLIC CLASSIC+ 0+M X 2 SCF631/27

365 ден

Нема на залиха

Anti-colic Classic+ Силиконска цуцла со 1 отвор, за новороденчиња од 0+ месеци.

Нема на залиха

Шифра: 1431897 Категории: , Ознака:

Опис

Anti-colic Classic+ Силиконска цуцла со 1 отвор за новороденчиња 0+ месеци за анти-колик шише. 0% BPA – Без Бисфенол А.