AVENT ANTI-COLIC CLASSIC+ 1+M X 2 SCF632/27

365 ден

Anti-colic Classic+ Силиконска цуцла со 2 отвори.

Шифра: 1431910 Категории: , Ознака:

Опис

Anti-colic Classic+ Силиконска цуцла со 2 отвори. Цуцла со бавен проток 1+ м за анти-колик шише. 0% BPA – Без Бисфенол А