AVENT ANTI-COLIC CLASSIC+ 6+M X 2 SCF634/27

365 ден

Anti-colic Classic+ Силиконска цуцла со 4 отвори, со голем проток за 6+ месеци.

Шифра: 1430225 Категории: , Ознака:

Опис

Anti-colic Classic+ Силиконска цуцла со 4 отвори голем проток 6+ месеци за анти-колик шише. 0% BPA – Без Бисфенол А.