AVENT CASA SO CEVKA 12+M 300ML SCF798/02

755 ден

Пластична чашка со силиконска цевка, наменета за над 12+ месеци.

Шифра: 1430227 Категории: , Ознака:

Опис

Пластична чаша со цевка (12+ месеци). Мека силиконска цевка, отпорна на гризење. Капакот со навој ја чува цевката чиста. 0% BPA – Без Бисфенол А

Боја: Розева