AVENT CASA SO KLUNCE 9+ M 300ML SCF801/02

690 ден

Пластична чаша со меко клунче за возраст од 9+ месеци.

Шифра: 1430237 Категории: , Ознака:

Опис

Пластична чаша со клун (9+ месеци) идеална за преод од шише кон чаша. Со меко силиконско клунче и рачки погодни за држење. 0% BPA – Без Бисфенол А

Боја:  Виолетова