AVENT RACNA PUMPA ZA IZMOLZUVANJE

4.490 ден

1 на залиха

Рачна пумпа за измолзување.

1 на залиха

Шифра: 1430652 Категории: , Ознака:

Опис

Рачна пумпа за измолзување.

Единствена поудобна позиција за измолзување. Меко перниче за масажа со топло чувство за нежна стимулација. Вклучува шише Натурал (125ml/4oz) и цуцла за лесно
комбинирање на исхрана со доење и со шише. Компатибилно со целиот наш асортиман на производи за хранење. Доаѓа заедно со се што ви е потребно за измолзување,
складирање и хранење со вашето млеко