AVENT ULTRA AIR ANIMALS CUCLI LAZLIVKI 0-6M SCF080/06

535 ден

3 на залиха

Цуцли лажливки 0-6 месеци. 

3 на залиха

Шифра: 1431730 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Цуцли лажливки 0-6 месеци. 

Ортодонтски цуцли за бебе со стилски модерен дизајн, изработени од супер мека пластика која не ја иритира кожата.