BEBBLE – NAPPY RASH CREAM 60ML

185 ден

2 на залиха

Bebble Крем за осип 60мл

2 на залиха

Шифра: 1436829 Категории: , Ознаки: , , , , , ,

Опис

Bebble Крем за осип 60мл

За пеленска зона и другите кожни набори со знаци на иритација. Цинк оксидот со антибактерискиот екстракт од сумак создава ефикасна бариера против влага и нечистотија.

Употреба: нанесете тенок слој на чиста и сува кожа при секое менување пелени, 3-7 дена.