DR.HAUSCHKA – SENSITIVE CARE CONDITIONER X 50

3.620 ден

1 на залиха

Средство за ноќно тонизирање – сенситив. 

1 на залиха

Шифра: 1433764 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Средство за ноќно тонизирање – сенситив. 

Навечер после чистење на лицето се втапкува во кожата 1-2 ампули.