EVA INTIMA EXTRASEPT WASH pH3.5 250ML

480 ден

Нема на залиха

Течно вагинално средство за секојдневна употреба за вагинално чистење со билни ескстракти.

Нема на залиха

Шифра: 1433857 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Течно вагинално средство за секојдневна употреба за вагинално чистење со билни ескстракти со природна антигабична активност. Дизајниран да обезбеди нежно чистење и зголемена заштита од габи.

Состав: Рузмарин, Чичок, Ним, Жалфија, Хемамелис, Алое, Камилица, Мајчина душица, Пантенол, Млечна киселина.