EVA INTIMA LACTIC OVULES X 10

695 ден

Нема на залиха

Вагиналети за одржување и регулација на вагиналната пХ вредност.

Нема на залиха

Шифра: 1433859 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Вагиналети за одржување и регулација на вагиналната пХ вредност. Дизајнирани за веднаш да ја вратат вагиналната пХ вредност на нејзината нормална кисела вредност.

Состав: Гликоген, Млечна киселина, Екстракт од камилица, Алое.