4U VIRANTO FORTE SIR. 100ML

615 ден

2 на залиха

Екстракт од корен од африкански пеларгониум, екстракт од плодови на бозел и ацерола, екстракт од шипка, витамин Д, Бакар, Цинк. 

2 на залиха

Шифра: 1428041 Категории: ,

Опис

Екстракт од корен од африкански пеларгониум, екстракт од плодови на бозел и ацерола, екстракт од шипка, витамин Д, Бакар, Цинк. Добар имуностимулатор при настинка и грип кога на организмот му е потребна поткрепа и заштита. Препорачана дневна доза за деца од 1 до 3 години е 10 мл дневно.