MATERNEA – NIPPLE BALM 20ML

305 ден

Нема на залиха

Балсам за брадавици. 

Нема на залиха

Шифра: 1434290 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Балсам за брадавици. 

Заштитува од прекумерно сушење, пукање и болка при доење.

Нанесете после доење или по потреба на целата брадавица и ареола.Загрејте ја тубата помеѓу дланките за полесна апликација на балсамот. не е неопходно да се одмива пред доење.