MATERNEA – STRECH MARK PREVENTION OIL 100ML

565 ден

Нема на залиха

Масло против стрии.

Нема на залиха

Шифра: 1434296 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Масло против стрии.

Спречува појава на стрии за време на бременост. Тестовите кај бремени жени после 1 месец користење покажале 96% дека помага во спречување на појава на стрии.

За најдобри резултати нанесете наутро и навечер на абдоменот, градите, бутовите, колковите. Погоден за употреба од првиот месец на бременоста. Продолжете со употреба најмалку 1 месец по породување.