MEDELA – BREAST MILK BOTTLE WITH TEAT *S* 150ML

530 ден

2 на залиха

Пластично шише за млеко со силиконска цуцла S. 

2 на залиха

Шифра: 1430722 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

Пластично шише за млеко со силиконска цуцла S. 

Произведено од безбедна пластика која ги задржува хранливите вредности на мајчиното млеко. Компатибилно со сите модели на пумпи за измолзување и сите медела цуцли. Безбедно за миење во машина за перење садови, со едноставни обележја за лесно мерење на количина.