MEDELA – BREAST MILK BOTTLES 250ML X 2

795 ден

2 на залиха

Шише за млеко произведено од безбедна пластика која ги задржува хранливите вредности на мајчиното млеко. 

2 на залиха

Шифра: 1425004 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Шише за млеко произведено од безбедна пластика која ги задржува хранливите вредности на мајчиното млеко. 

Компатибилни со сите модели медела на пумпи за измолзување и сите медела цуцли. Безбедни за миење во машина за перење садови, едноставни обележја за лесно мерење на количината. Препорачано е доењето да биде добро воспоставено, пред да му дадете на вашето новороденче цуцла.