MEDELA SILICONE BREAST MILK COLLECTOR

1.220 ден

2 на залиха

СИЛИКОНСКИ КОЛЕКТОР ЗА МАЈЧИНО МЛЕКО 

2 на залиха

Шифра: 1435542 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

СИЛИКОНСКИ КОЛЕКТОР ЗА МАЈЧИНО МЛЕКО 

Силиконски колектор за мајчино млеко е вистински придружник на доењето и заштедувач на мајчиното млеко

Со својот двоен дизајн отпорен на истекување, силиконскиот колектор за мајчино млеко ја штити секоја скапоцена капка млеко од губење и обезбедува повеќе млеко за вашето бебе