MEGASMILE ЗАМЕНСКИ ЧЕТКИ SONIC BLACK WHITENING – BLACK

949 ден

4 на залиха

Заменски четки за електрична ултрасонична четка.

4 на залиха

Шифра: 1431422 Категорија: Ознака:

Опис

Тајната на megasmile за побели заби

Швајцарско-развиени високотехнолошки влакна со технологија ACP која помага во избелување на забите. Оваа технологија е поткрепена од илјадници ситни честички активиран јаглен, кои имаат двоен ефект. Тие ги олабавуваат и апсорбираат дамките додека ја полираат површината на забот за заслепувачки бела насмевка.

Променете ја главата на четката на секои 3 месеци, или порано ако се истроши. Особено се препорачува за оние кои сакаат сјајни бели заби.