URIAGE – BEBE 1ST SHAMPOO 200ML

490 ден

Нема на залиха

Прв шампон за бебиња и деца со органски еделвајс. 

Нема на залиха

Шифра: 1432682 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Прв шампон за бебиња и деца со органски еделвајс. 

Многу мека база за чистење со термална вода и органски еделвајс, го подржува природниот баланс на скалпот на бебињата и децата. Со нежен мирис. Наесете на влажна коса, направете пена и темелно измијте.