URIAGE – BEBE CLEANSING CREAM 500ML

1.015 ден

3 на залиха

Пенлива крема за бањање, која ја омекнува кожата.

3 на залиха

Шифра: 1432136 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Пенлива крема за бањање, која ја омекнува кожата.

Нежно ја чисти и го штити хидролипидниот слој на кожата.  Кожата станува мека и свиленкаста. Не содржи сапуни, без парабени, хипоалергена