URIAGE – BEBE CLEANSING OIL 500ML

871 ден

Нема на залиха

Маслено средство наменето за чистење на лице, тело и коса кај доенчиња и бебиња.

Нема на залиха

Шифра: 1429567 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Маслено средство наменето за чистење на лице, тело и коса кај доенчиња и бебиња.

Нежно пени, има пријатен мирис и ја чисти чувствителната детска кожа. Го штити хидролипидниот филм на кожата. Не содржи сапуни, хипоалергено, и е наменето за секојдневна употреба